top of page
162-embroidered-fabric-logo-mockup.jpg

Blog

İŞ KIYAFETİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Building-and-construction-labourer-1200-x-844.jpeg

Yazlık iş elbiseleri,
Adından da anlaşılabileceği üzere yaz ayların iş yerlerinde ki kişilerin giyeceği elbiselerdir. İşçiler genel olarak yaz aylarında ve kış aylarında birbirinden farklı iş elbiseleri tercih etmektedir. Kış aylarında daha kalın kıyafetler tercih edilirken yaz ayları geldiğinde ise işçiler için daha ince, serin tutan, terletmeyen kumaştan üretilen elbiseler tercih edilmektedir.

Kış mevsiminde iş elbiselerinde kazak, ceket, yelek gibi kıyafetler olabilmektedir. Bunun yanı sıra botlar da kış aylarında tercih edilebilecek iş kıyafetleri arasında yer almaktadır. Ancak yazın ise söz konusu ürünlerin hiç biri tercih edilmez. Bu ürünlerin yerine daha ince kumaşlardan üretilen tişörtler ve pantolonlar tercih edilmektedir. Siz de yazlık iş elbiseleri ile çalışanlarınızın yaz aylarında da kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmalarını istiyorsanız firmamızın size sunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Peki, işverenlerin iş elbiseleri tercih ederken nelere dikkat etmesi gerekir? Gelin tüm bu unsurları hep birlikte inceleyelim.

Yzlık İş Elbisesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazlık iş elbisesi seçiminde dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir.

  • Öncelikle yazlık iş elbisesi seçerken kumaşın ince ve kaliteli bir yapıda olmasına dikkat etmelisiniz. Kumaş ince fakat çabuk yırtılan kalitesiz bir kumaş ise bu iş elbiselerinden verim alabilmek mümkün değildir.

  • Yazlık iş elbisesi seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kumaşın terletmeyen pamuksu bir yapıda olmasıdır. Naylon, polyester gibi ürünler terleten yapıdadır. Bu nedenle terletmeyen ve işçilerin içerisinde rahat etmesini sağlayan yazlık iş elbisesi seçmelisiniz.

  • Yazlık iş elbiselerinin kışlık iş elbiseleri ile uyumlu olması gerekir. İki mevsimde de kullanılan elbiselerin birbirinden bağımsız olması durumunda kurumsal olmayan bir görüntü ortaya acıkacaktır. Bu da firmalar için iyi bir izlenim değildir.

Kaliteli Yazlık İş Elbiseleri

Kaliteli ve kullanışlı yazlık iş elbiselerine ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız kendine has üretim tesisi ile en şık ve kaliteli iş elbiselerini sizler için özel olarak üretmektedir. Bu nokta da siz de ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kışlık iş elbiseleri, işçilerin çalışma ortamında konforlu bir çözümden faydalanabilmelerini sağlar. Kış mevsiminde iş ortamının soğuk olması verimi etkilediğinden doğru kıyafet seçimi ile hem işçilerin verimi artar hem de hastalıklara karşı koruma sağlanır. İşçilerinizin başarılı bir çözüm ile işlerini yerine getirmesi amacıyla tercih edilecek olan kıyafetleri Sof İş Elbiseleri olarak kusursuz bir şekilde tasarlıyoruz. Size sadece doğru tercihte bulunmak kalıyor.

Kışlık İş Elbiseleri Nasıl Hazırlanır?

Kışlık elbiselerin nasıl hazırlandıklarını merak ediyorsanız aşağıdaki detaylara tek tek odaklanmanızı öneriyoruz. Kalite ve yüksek performansı dikkate alarak hazırlanan işçi kıyafetleri işçi verimliliğinin arttırılmasında temel etkenlerden bir tanesi oluyor. Size sadece kalite odaklı çözümlerden faydalanmak kalıyor.

Mevsim Koşulları

Firmanızın bulunduğu yerdeki mevsim koşullarının sertliği işçi kıyafetlerinin tasarımını etkileyen en önemli detaydır. Doğu bölgelerde ve kışın sert geçtiği yerlerde işçi kıyafetlerinin daha kalın olması gerekir. Deniz kıyısı bölgelerde ise işçi kıyafetleri genellikle daha incedir. Bu nedenle Sof İş Elbiseleri, size özel çözümler üretirken mevsim özelliklerini de dikkate alır!

İş Ortamı

Kış mevsimi işçilerin oldukça üşüdüğü veya zor anlar yaşadığı dönemler olsa da bazı üretim alanlarında çok soğuk havadan bahsetmek mümkün olmaz. Bu nedenle de iş ortamına uygun bir şekilde işçi kıyafetlerinin tasarlanması gerekir. Örneğin bir fırının bulunduğu iş ortamlarında çok kalın kıyafetler işçileri soğuktan korumak yerine daha zorlu anlar yaşamalarına neden olacaktır.

İşçi kıyafetlerinin kış dönemlerinde kalite, yüksek performans ve konfor sağlaması açısından dikkatle tercih edilmesi şarttır. Zira pek çok iş sahasında yanlış tercih edilen kıyafetler nedeniyle işçilerin zor anlar ile karşılaştıkları söylenebilir. Sof İş Elbiseleri olarak sizlerin taleplerini maksimum seviyede karşılayacak çözümler ortaya koymayı önemsiyoruz. Sürdürülebilirlik ve bütçenizi önemseyen bakış açıları ile size daha kaliteli seçenekler vaat ediyoruz. Eğer siz de ayrıcalıklarla dolu bir işçi kıyafeti satın alma süreci yaşamak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz!

İnşaat İşçileri İş Başında
SOF-GRUP.png

İŞ ELBİSELERİ

Cevizlidere Cad.No:90 Balgat-Çankaya/ANKARA

KURUMSAL

KATEGORİ

AŞÇI KIYAFETLERİ

GARSON KIYAFETLERİ

HASTANE KIYAFETLERİ

GÜVENLİK  KIYAFETLERİ

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

İMALAT-MONTAJ  KIYAFETLERİ

FORMALAR

ÜRÜNLER

Daha Hızlı iletişim için

whatsapp-logo-.png

Sof İş Elbiseleri bir SOF GRUP Şirketidir.

bottom of page